П`ятниця, 07.08.2020, 00:09

Наше педагогічне кредо

« Уміти творити, уміти навчати, знати чого хочеш і завжди йти до мети.

Концепція розвитку дошкільного навчального закладу №8 «Калинонька»
Загальні положення
     Дошкільний навчальний заклад №8 «Калинонька» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний заклад, власного Статуту і Концепції.
    Мета:
    – зростання авторитету дитячого садка в очах батьків;
    – побудова в дитячому закладі Адаптивної моделі освітньої системи;
    – створення світу радості й дитинства.
Завдання:
  1. Створення системи управління, пов’язаної з постійним пошуком шляхів наукового розв’язання мети дошкільного закладу.
  2. Створення системи організації навчально-виховної діяльності, яка неодмінно спрямована на розвиток дитини та використовується для активних взаємин із соціальним середовищем.
  3. Виховання в учасників навчально-виховного процесу відповідних мотиваційних та поведінкових характеристик.
  4. Забезпечення загальнокультурного розвитку, формування гармонійної особистості.
  5. Засвоєння дітьми основ наук, формування умінь і навичок застосування своїх знань на практиці.
  6. Забезпечити навчання, виховання та всебічний розвиток дітей для збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу.
  7. Забезпечити вихованцям закладу базову підготовку, розвиток здібностей, потребу самовдосконалення.
  8. Надати дітям можливості для розвитку природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, формування громадянської позиції.
  9. Надати дітям можливостей для реалізації індивідуальних, творчих потреб, оволодіння системою знань та практичними уміннями і навичками наукової, дослідно-експериментальної діяльності, конструкторської, винахідницької, раціоналізаторської діяльності, роботи з технікою та новими технологіями.
       Протягом 2017-2018 навчального року колектив ДНЗ продовжуватиме роботу над такими проектами:
    • "Теплий дім для нашої дружної сімейки" (керівник Гнатюк Н.В.);
    •  "Мистецтво взаємодії з батьками" (керівник Коваленко І.П.);
    • "Казка вчить добра і правди" (керівник Мартинюк Г.І.)
    • Навчи мене бачити красу природи" (керівник Антонюк Ж.П.);
    • "Здорова дитина - здорова родина" (керівник Мирончук О.В.);