Субота, 29.01.2022, 15:50

МАЄ БУТИ ЩАСЛИВИМ…
( Софія Русова)
РАДІ БАЧИТИ ВАС В НАШОМУ САДОЧКУ

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
      Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
       Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
      • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
      • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
      • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
     Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Відповідно до Положення про заклад дошкільної освіти затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86
зарахування  до закладу дошкільної освіти
Зарахування дітей до державного(комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.
Прийом заяв про зарахування до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може оранізовуватися з використанням системи електронної реєстрації, запровадженої згідно з рішенням відповідного засновника державного (комунального) закладу дошкільної освіти.
Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти.
До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:
копія свдоцтва про народження дитини;  медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

«  Січень 2022  »
Шепетівський дошкільний навчальний заклад №8 "Калинонька" © 2022Безкоштовний хостинг uCoz