Четвер, 06.08.2020, 23:31

Батьки вихованців дошкільного закладу хочуть, щоб їхні діти перебували у максимально комфортних умовах, щоб вони отримували якісне виховання і навчання, їхні інтереси та бажання враховували, а запити батьків поважали.
        Колектив нашого закладу поставив перед собою завдання: допо­могти дитячій особистості зрости в успіху, дати відчути радість від подолання труднощів, а також дати зрозуміти, що задарма у житті нічого не дається, скрізь необхідно докласти зусилля. І успіх буде рівноцінний витраченим зусиллям.
        Дитячий садок – це казкова країна добра, чуйності та тепла. Поринаючи у неповторний світ дитинства разом з малятами, дорослі відчувають себе невід’ємною частиною цього океану таємниць, здивувань, де не черствіє душа, забуваються всі неприємності, бо допитливістю й довірою світяться оченята вихованців. Чудовий та неповторний світ дитинства. Тому можна з упевненістю сказати: «Що посієш цієї весняної пори, те і вродить».
        А ключ до успіху – в бажанні, наполегливості, в любові й доброзичливому ставленні до дітей.
Плани на майбутнє
       В планах на майбутнє ставимо перед собою завдання:
  • підвищення педагогічної майстерності педагогічних кадрів;
  • створення авторських навчальних програм;
  • забезпечення наступності у змісті, формах, методах і технологіях навчання; впровадження нової програми «Я у Світі».

«  Серпень 2020  »