Неділя, 20.09.2020, 23:36

Головна » 2015 » Грудень » 10 » Майстерня мнемотехніки
Майстерня мнемотехніки

К.Д. Ушинський  писав:  “Навчайте  дитину  якимось  невідомим  йому п’яти  словам  – вона  буде  довго та марно  мучитись,  та  пов’яжіть  двадцять таких слів з картинками, і вона їх засвоїть вмить”.

10 грудня 2015р. в приміщенні дошкільного навчального закладу №8 «Калинонька»  працювала творча майстерня з мнемотехніки, де були присутні педагоги усіх дошкільних закладів міста.

Вихователі Вільчинська Н.С., Гнатюк Н.В., ознайомили учасників з теоретичними засадами технології мнемотехніки.

Не для кого не секрет, що в даний час все частіше у дітей спостерігаються наступні проблеми: бідний словниковий запас, невміння узгоджувати слова в реченні, порушення звуковимови, уваги, недосконале логічне мислення.

Тому перед нами постало завдання навчити дітей зв'язно, послідовно, граматично правильно викладати свої думки, розповідати про події з навколишнього життя.

Ось уже рік наш колектив працює за даною технологією ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти – мнемотехніка (автор Г.Чепурний). Розробили систему роботи з даного питання «Захоплюючий світ мнемотехніки», автори: вихователь- методист Кузінович І.П, вихователь Гнатюк Н.В.

Під час роботи майстерні вихователі збагатили свої знання з впровадження прийомів мнемотехніки у роботі з дітьми дошкільного віку.

Суртаєва І.Б. провела ділову гру з педагогами міста, де вони мали змогу самостійно створити мнемотаблицю, відтворити «живу картину» та пригадали улюблені казки дітей.

Коваленко І.П. показала як можна використовувати прийоми «Фонетична асоціація», «Фотоаналогія», «Секрети запам’ятовування слів»  під час проведення занять з дітьми.

Також був запропонований до відеоперегляду фрагмент роботи психолога Білик О.І. з батьками.

А на завершення заходу всі поділились своїми враженнями та власним досвідом.

Переглядів: 269 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »