Неділя, 20.09.2020, 23:36

Головна » 2015 » Лютий » 1 » Науково - практичний семінар для педагогічних працівників навчально-виховних закладів м. Шепетівки

29 лютого 2015 року відбувся науково - практичний семінар для педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з питань реалізації Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «Освіта XXI століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».                                                                                                                                                                                                        Тема семінару: «Сучасні психолого-педагогічні технології».

Мета: підвищення продуктивності освітнього процесу в навчально-виховних  закладах м. Шепетівки  за допомогою методів і прийомів сучасної мнемотехніки та конфліктології.

Для проведення семінару був запрошений  Геннадій Чепурний, доктор педагогічних наук РАІ, президент асоціації розвитку творчої особистості «Варто», керівник Центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки», голова оргкомітету Міжнародного психолого-педагогічного фестивалю «ПЕРСПЕКТИВА» та Тетяна УХІНА, заступник директора видавництва «Мандрівець».

Зустріч з науковцями проводилась на базі НВК №1 та ДНЗ № 8 «Калинонька». У семінарі брали участь методисти методичного кабінету Петрук Г.Г., Кузмінська Л.В., Скрипак Н.О., Колісецька О.Ф., Колоднюк О.А. а також вихователі-методисти, вихователі ДНЗ, практичні психологи, вчителі - логопеди, вчителі початкових класів та іноземної мови.

На першому етапі семінару, який відбувся в он-лайн режимі, педагоги мали змогу ознайомитися  з змінами в контексті розвитку інформаційного суспільства, які розкрив Микола Федорець ( м. Кишинів, республіка Молдова) міжнародний експерт, голова Асоціації педагогів Молдови «Інноваційна школа», вчитель вищої категорії, член правління Асоціації «Варто».

Роботу семінару продовжив Г.Чепурний, який зауважив, що секретом мнемотехніки є обробка складної інформації таким чином, коли при відтворенні відбувається не нагадування, а впізнання.  Значну увагу було приділено поясненню методів та прийомів мнемотехніки, а також наведено приклади застосування мнемотехнічних методик для засвоєння різноманітної навчальної інформації.

Учасників семінару було ознайомлено з навчально-методичним забезпеченням освітнього процесу в ДНЗ та початкових класах ЗОШ – Тетяною Ухіною, заступником директора видавництва «Мандрівець», учителем-методистом, членом ВГо «Асоціація працівників дошкільної освіти», яка в презентаційній формі розповіла про видавничу продукцію видавництва «Мандрівець».

В рамках семінару проведено педагогічний практикум з питання «Формування навичок спілкування та управління конфліктними ситуаціями». Практична робота була продовжена в ДНЗ №8 «Калинонька». Учасники семінару з цікавістю опановували нову інформацію. Не було байдужих слухачів, тому що відбувалась предметна розмова, кожний був задіяний до активної участі у відпрацюванні почутого та побаченого. Всі слухачі семінару отримали сертифікат учасника Міжнародного проекту «Освіта ХХІ століття зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».

Переглядів: 437 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2015  »