Четвер, 01.10.2020, 06:07

Головна » 2012 » Листопад » 4 » Осінь завітала в гості до малят.
Осінь завітала в гості до малят.

Заздалегідь була облаштована виставка дитячих робіт, виготовлені гербарії, вироби з природних матеріалів. Діти разом з батьками та педагогами представили оригінальні композиції з листя, шишок, каштанів, жолудів, осінні мозаїки з овочів, фруктів, квітів.

Зал був святково прикрашений жовтим листям, зображеннями овочів та фруктів, іншими декораціями. До всіх вихованців закладу завітала Осінь - чарівниця, да не сама, а зі своїми друзями: Звірятами, Овочами, Горобинками, Краплинками та Вітерцем. Разом із казковими персонажами були проведені цікаві ігри як для діток, так і для їхніх батьків. Малята приготували пісні, таночки, віршики про осінь, водили хороводи. А закінчились свята частуванням щедрими дарами Осені та її друзів.

Дякуємо родинам вихованців за активну участь у підготовці та проведенні осінніх свят!

Переглядів: 1312 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2012  »