Неділя, 20.09.2020, 21:57

Головна » 2016 » Липень » 14 » Оздоровлення вихованців у "Калиноньці"
Оздоровлення вихованців у "Калиноньці"

Веселі дозвілля в літній період - це не тільки позитивні емоції, а ще й важлива для росту і розвитку рухова активність.

Адже що таке літо? Літо - це не тільки три календарних місяці, а насправді,прекрасна пора року. Тоді можна проводити найбільше різноманітних ігор на вулиці. Веселі спортивні та музичні дозвілля, здебільшого на свіжому повітрі розкривають природні здібності і задатки, сприяють поліпшенню фізичного здоров'я, покращують емоційний стан дітей та гармонізують розвиток.

З-поміж багатьох факторів, що впливають на стан здоров'я дітей особливе місце належить здоровому способу життя та правильному ставленню до свого здоров'я.

Основою загартування дитячого організму є природні чинники - сонце, повітря, вода, земля.

Завдяки сонячним променям інтенсивно виробляється вітамін D, що також оберігає малюків від хвороб. Під час загартування сонцем діти живуть в гармонії з навколишнім світом і своїм внутрішнім "Я".

Гуляючи на свіжому повітрі діти збагачують свої знання про природу, навколишній світ та отримують естетичну насолоду.

Загартування водою - один з найдієвіших методів загартування дитячого організму. Водні процедури дарують дітям радість і чудове самопочуття.

Ігри з піском сприяють розвитку загального тонусу організму, розвивають дрібну моторику рук, фантазію та уяву, сприяють розвитку комунікативних навичок, допомагають дітям позбутись негативних емоцій, дарують гарний настрій.

Ми переконані, що жодна пора року не дарує такої радості, як літо. Природа прокинулась і просить:"Користуйтесь, відпочивайте, набирайтесь сил, вчіться спостерігати, радіти, дивуйтесь усьому, що вас оточує".

Літо - найсприятливіша пора року для зміцнення здоров'я і розвитку дітей, тому нашим основним завданням є організація життя дітей таким чином, щоб вони провели його з радістю і задоволенням, загартувались і отримали заряд бадьорості до нового навчального року.

Переглядів: 306 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2016  »