Четвер, 01.10.2020, 07:13
Вітаю Вас Гість |
RSS
Мій профіль| Реєстрація| Вихід| Вхід
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Чи подобається Вам наш заклад?
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Головна » 2015 » Лютий » 17 » Пам"ятка по надзвичайним ситуаціям
22:37
Пам"ятка по надзвичайним ситуаціям

                                                                        

Як діяти в умовах надзвичайних ситуацій
14:40

Кодекс цивільного захисту населення -  kodeks_civilnogo_zakhistu_naselennja.doc

1. Пам'ятка "Як діяти за сигналами оповіщення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій" - jak_dijati_v_umovakh_ns.pdf

2. Пам'ятка "Як підготуватись до НС" - jak_pidgotuvatis_do_ns.pdf

3. Пам'ятка "Увага! Терористичний акт!" - terorizm_a_4.pdf

4. Пам'ятка "Як вижити під "Градом"" - gradi_obstrili.pdf

5. Пам'ятка "Увага! Евакуація" - evakuacija.pdf

6. Пам'ятка "Невідкладні дії для подолання паніки" - natovp.pdf

7. Пам'ятка "Увага! Терористичний акт! - nord-ost_terorizm.pdf

8. Пам'ятка "Дії при раптовому артобстрілі" - artobstril_a_4.pdf

9. Пам'ятка "Рекомендації керівникам підприємств, установ, організацій, щодо дій в екстремальних ситуаціях" - vibukhivka_dzvinki.pdf

10. Пам'ятка "Захисні споруди" - zakhisni_sporudi.pdf

11. Пам'ятка "Дії під час та закінчення артобстрілу (бомбардування)" - pislja_artobstril_a_4.pdf

12. Пам'ятка "Поради мирному населенню на випадок бойових дій" - bojovi_diji.pdf

13. Пам'ятка "Як вижити в квартирі під час обстрілів" - obstrili.pdf

14. Пам'ятка "Допомога при удушенні, засипанні землею" - reanimacija_postrazhdalogo.pdf

15. Пам'ятка "Сильна кровотеча" - silna_krovotecha.pdf

 

                                                        Пам'ятка населенню у разі виникнення НС

 

       У сім'ї треба розробити план дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій чи обставин. В усіх членів сім'ї повинні бути номери телефонів, адреси електронної пошти, один одного для термінового зв'язку. Подбайте про наявність коштів на телефонах. Ці ж номери та адреси повинні бути у вчителів школи, де навчаються ваші діти, на роботі, у ваших родичів і близьких, знайомих. Необхідно домовитися про те, кому дзвонити в екстреній ситуації. Краще всього вибрати родича, що живе на іншому кінці міста, тому що при теракті або при НС в мікрорайоні часто переривається зв'язок, внаслідок чого додзвонитися один до одного неможливо. Родичу, який живе в іншій частині міста (села), у разі лиха треба повідомити, де ви знаходитесь, в якому ви стані, чи все з вами гаразд. Він передасть це членам вашої родини. Обов’язково призначте місце зустрічі, де ви зможете зустрітися з членами вашої родини в екстреній ситуації. У разі евакуації, обов'язково візьміть із собою ваш набір предметів першої необхідності та документи. Набір для виживання У кожній сім'ї необхідно мати готовий і упакований набір предметів першої необхідності. Він може суттєво допомогти виживанню в разі екстреної евакуації або забезпечити виживання сім'ї, якщо лихо застало її у будинку. Для пакування речей скористайтеся водонепроникними сумками чи рюкзаками, що застібаються на «блискавки». Комплект повинен бути максимально компактним, щоб його легко можна було захопити з собою. Орієнтовний перелік речей, які можуть забезпечити виживання, щонайменше протягом 72 годин: Протигази з додатковими фільтрами, дитячі протигази, киснева маска, респіратори. Аптечка: анальгін, ацетилсаліцилова кислота, гіпотермічний (охолоджуючий) пакет, сульфацил натрію, пакет кровоспинний, бинт стерильний, бинт нестерильний, лейкопластир бактерицидний, серветки кровоспинні, розчин брильянтового зеленого, бинт еластичний трубчастий, вата, нітрогліцерин, пристрій для проведення штучного дихання, аміаку розчин, вугілля активоване, корвалол, ножиці.

Суха їжа (галети, печиво), енергетичні батончики, горіхи, мультивітаміни…

Казанок

Запас води

Предмети гігієни

Запальнички та герметично запаковані сірники, свічки, сухий спирт

Два ліхтарі з додатковими батарейками

Міцна довга мотузка

Ніж Комплект столового приладдя

Радіоприймач

Дощовики, одяг, шкарпетки, капелюхи, сонцезахисні окуляри, рукавички, водонепроникне взуття

Голки, нитки

                                                Навчально – методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області

 

УВАГА! ЕВАКУАЦІЯ!

ЕВАКУАЦІЯ - організоване виведення чи вивезення із зони надзвичайної ситуації або зони можливого ураження населення, якщо виникає загроза його життю або здоров'ю, а також матеріальних і культурних цінностей, якщо виникає загроза їх пошкодження або знищення. Евакуація проводиться на державному, регіональному, місцевому або об'єктовому рівні.

ВИДИ ЕВАКУАЦІЇ: обов'язкова; загальна або часткова; тимчасова або безповоротна.

РІШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕВАКУАЦІЇ ПРИЙМАЮТЬ: на державному рівні - Кабінет Міністрів України; на регіональному рівні - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації; на місцевому рівні - районні, районні у містах Києві чи Севастополі державні адміністрації, відповідні органи місцевого самоврядування; на об'єктовому рівні - керівники суб'єктів господарювання.

ОБОВ'ЯЗКОВА ЕВАКУАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ ПРОВОДИТЬСЯ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ЗАГРОЗИ: аварій з викидом радіоактивних та небезпечних хімічних речовин; катастрофічного затоплення місцевості; масових лісових і торф'яних пожеж, землетрусів, зсувів, інших геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів; збройних конфліктів (з районів можливих бойових дій у безпечні райони, які визначаються Міністерством оборони України на особливий період).

ЗАГАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ІЗ ЗОН: можливого радіоактивного та хімічного забруднення; катастрофічного затоплення місцевості з чотиригодинним добіганням проривної хвилі при руйнуванні гідротехнічних споруд.

ЧАСТКОВА ЕВАКУАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ для вивезення категорій населення, які за віком чи станом здоров'я у разі виникнення надзвичайної ситуації не здатні самостійно вжити заходів щодо збереження свого життя або здоров'я, а також осіб, які відповідно до законодавства доглядають (обслуговують) таких осіб.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЕВАКУАЦІЇ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ.

                                     Навчально – методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області

 

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

ЗАХИСНІ СПОРУДИ

ДО ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАЛЕЖАТЬ: сховище - герметична споруда для захисту людей, в якій протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив на них небезпечних факторів, які виникають внаслідок надзвичайної ситуації, воєнних (бойових) дій та терористичних актів (укриттю підлягають працівники найбільшої працюючої зміни суб'єктів господарювання, персонал атомних електростанцій, хворі, медичний та обслуговуючий персонал закладів охорони здоров'я); протирадіаційне укриття - негерметична споруда для захисту людей, в якій створюються умови, що виключають вплив на них іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості (укриваються працівники суб'єктів господарювання, розташованих за межами зон можливих значних руйнувань, населення міст, хворі, медичний та обслуговуючий персонал закладів охорони здоров'я, розташованих за межами зон можливих значних руйнувань); швидкоспоруджувана захисна споруда ЦЗ - захисна споруда, що зводиться із спеціальних конструкцій за короткий час в особливий період(укривається населення міст, віднесених до груп цивільного захисту, яке не підлягає евакуації у безпечне місце). Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій також використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття Споруда подвійного призначення - це наземна або підземна споруда, що може бути використана за основним функціональним призначенням і для захисту населення. Найпростіше укриття - це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період. Для вирішення питань щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та суб'єкти господарювання завчасно створюють фонд захисних споруд. Утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням здійснюється суб'єктами господарювання, на балансі яких вони перебувають (у тому числі споруд, що не увійшли до їх статутних капіталів у процесі приватизації (корпоратизації), за рахунок власних коштів. Захисні споруди цивільного захисту державної та комунальної власності не підлягають приватизації (відчуженню). 

Переглядів: 577 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Залізнична,83,
тел./ф.:(03840)3-31-10,

e-mail:dnz8sh@i.ua

Пошук
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Шепетівський дошкільний навчальний заклад №8 "Калинонька" © 2020Безкоштовний хостинг uCoz