Четвер, 01.10.2020, 05:40

Головна » 2014 » Лютий » 5 » Семінар-практикум
Семінар-практикум

Відповідно до річного плану роботи дошкільного закладу №8 "Калинонька"на 2013-2014 н.р. 02 лютого 2014 року в музичному залі садочка  проведено семінар  з проблеми "Плекання духовності у процесі формування життєвої компетентності дітей старшого дошкільного віку”, в якому взяли участь всі педагоги закладу. Учасники семінару мали можливість розглянути дане питання не лише теоретично, а й шляхом підговлених  практичних занять з дітьми з використанням інноваційних підходів та народних традицій, що несуть у собі духовні та моральні цінності. Вихователь Гнатюк Наталія Вікторівна провела з дітьми середньої групи дидактичну гру.

Педагоги-дошкільники переконані, що зерна Добра, Віри і Надії, засіяні в душах малечі, обов”язково проростуть хорошими сходами в подальшому дорослому житті.

Дидактична гра "Коли приходить доброта"

Мета: Усвідомлення значення доброти в житті людини; усвідомлення свого емоційного стану,уміння адекватно його виражати.

Вихователь: Діти, сьогодні до нашої групи завітала фея Доброти  і подарувала нам скриньку з особливими подарунками - подарунками доброти.

-  Як ви гадаєте, що це за дарунки?

-   Що може бути добрим?

Так, правильно!Це і добра посмішка, і добрі очі, і добре серце. і звичайно  добре слово.

Для цього потрібно:

- подивитися один на одного добрими очима;

- посміхнутися один одному лагідного й ніжною посмішкою;

- сказати один одному ласкаві слова.

Давайте передамо по колу один одному на дарунки доброти : посмішку, погляд, ласкаве слово.

Діти з посмішкою дивляться один одному а очі і промовляють щирі слова.

Вихователь: Діти погляньте краплинки – краплинки доброти від феї. Вона їх нам також подарувала. (вихователь роздає дітям вирізані з паперу краплинки). Давайте з ними також пограємо.

Переглядів: 456 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2

«  Лютий 2014  »