Четвер, 01.10.2020, 06:14

Головна » 2014 » Березень » 9 » Шевченківські читання в дитячій бібіліотеці дитсадка
Шевченківські читання в дитячій бібіліотеці дитсадка

Серед визначних діячів, чиї помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Тарас Шевченко по праву займає почесне місце, бо з вогнем у душі захищав свободу і незалежність Вітчизни, честь і гідність народу. Так, в Україні та й в усьому світі відзначають 200-річчя з дня народження великого сина українського народу Т.Г.Шевченка.                          У дошкільному навчальному закладі №8 "Калинонька" в святково прибраній дитячій бібліотеці зібралися діти старшої групи "Ромашка". Розпочала святковий захід вихователь Мартинюк Галина Іванівна, яка розповіла дошкільникам про життєвий шлях та творчість видатного поета. Під час заходу були використані інформаційно комп'ютерні технології, за допомогою яких вихователь Вільчинська Н.С. надала можливість дітям помандрувати визначними місцями життєвого шляху Т.Г. Шевченка. Вихованці закладу Чебанюк Анна, Базченко Рома, Поліщук Олександра, Покровська Каріна, Коськовецький Діма, Березенська Настя читали улюблені шевченківські твори "Садок вишневий коло хати", "Встала весна", "Зацвіла в долині червона калина" та інші.  Вихователь Антонюк Ж.П. також продекламувала твори великого поета та виконала низку пісень під супровід музичного керівника Шекери Л. В.

Батьківська громадскість не залишилась осторонь. Спільно з дітьми була організована виставка  "Ми тебе не забули, Тарасе", приурочена до Дня народження великого Кобзаря, яку відвідали і інші вихованці закладу. А на завершення свята пролунав славнозвісний шевченківський "Заповіт".

Гучними оплесками присутні подякували організаторам та ведучим цікавого  заходу.

Переглядів: 423 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2014  »