Неділя, 20.09.2020, 22:40

Головна » 2016 » Травень » 26 » Випуск у дитячому садочку
Випуск у дитячому садочку

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

24 та 25 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м'ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Тематика свят актуальна до сьогодення, пронизані ниткою патріотизму та любові до своєї країни.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, та українських вишитих костюмах та платтях,  хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках та вишиванках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали  клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати наш садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Дячука А.М., вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.

Ви частинку життя в дитсадочку пройшли,
Тут навчились читати й писати
До шкільного життя вас щоденно вели
Вихователі, мами і тата.
Тут відкрили вам світ і навчили життя
Цінувати й любити природу,
Не лишати в біді ні старих ні малих
Берегти завжди честь свого роду.
Ви тепер школярі, хай щастить вам в житті,
Щоб вам легко у світі жилося,
Щоб дванадцятки зажди в портфелях були
І задумане вами збулося.

Вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка, «золоті» медалі та невеличкі подарунки – набори зі шкільним приладдям.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами    на очах. Ці сльози були на очах у Коваленко І.П. та Суртаєвої І.Б, бо саме їх малята вирушали у великий світ.

…Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Переглядів: 456 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »